Polski English
Menu

Aktualności

Egzamin dla kandydatów na pilota wycieczek 

Informujemy, iż część pisemna egzaminu teoretycznego odbędzie się 9 maja 2012r. o godz. 8.30 w Sali Posiedzeń Sejmiku nr 115 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Część ustana egzaminu teoretycznego odbędzie się w dniu 9 maja 2012r. o godz. 12.00 w Sali Konferencyjnej nr 117 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Część praktyczna egzaminu rozpocznie się 11 maja 2012r. o godz. 9.00 w Sali Konferencyjnej nr 117 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.

Odbiór patentów sternika motorowodnego

Zapraszamy wszystkich Uczestników szkolenia stermotorzysta - sternik motorowodny po odbiór patentów dn. 10.01.2012r. (wtorek) o godz. 16:00 do Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku (s. 7). 

Harmonogram szkolenia pilota wycieczek

Pierwsze zajęcia teoretyczne w ramach szkolenia pilota wycieczek odbędą się dn. 26.11.2011 roku (sobota) o godz. 10.00 w sali nr 1 w Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Harmonogram szkolenia pilota wycieczek do pobrania tutaj.

Spotkanie organizacyjne - szkolenie pilota wycieczek

Spotkanie organizacyjne z uczestnikami szkolenia pilota wycieczek odbędzie się dn. 26.11.2011 roku (sobota) o godz. 9.00.

Harmonogram szkolenia stermotorzysta-sternik motorowodny

Harmonogram szkolenia stermotorzysta - sternik motorowodny do pobrania tutaj.

Spotkanie organizacyjne - szkolenie stermotorzysty - sternik motorowodny

Spotkanie organizacyjne z uczestnikami szkolenia stermotorzysty - sternik motorowodny odbędzie się dn. 24.10.2011 roku (poniedziałek) o godz. 14.00.

Zaproszenie do składania ofert

Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku, jako partner projektu "Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur szansą dla rozwoju produktów turystycznych", zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia pilota wycieczek. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.

Zaproszenie do składania ofert

Szanowni Państwo Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku zaprasza do składania ofert na organizację szkolenia na patent sternika motorowego - stermotorzysty.
Pobierz dokument

Zaproszenie do udziału w konferencji

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej ma zaszczyt zaprosić na konferencję inaugurującą projekt „Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur szansą dla rozwoju produktów turystycznych” w dniu 31.08.2011 roku o godz. 12.00 w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Doradczo i Konsultingowego ul. Rynek Kościuszki 2 w Białymstoku (sala konferencyjna). Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja na szkolenia już się rozpoczęła!

Deklaracja uczestnictwa w projekcie wraz z ankietą potrzeb szkoleniowych znajduje sie w zakładce Dokumenty. Nie zwlekaj! Zgłoś się na szkolenie! Liczba miejsc ograniczona!