Menu

Targi Edukacyjno-Zawodowe w Hajnówce

Dodano: 19.04.2016 o 09:03
Targi Edukacyjno-Zawodowe w Hajnówce

14 kwietnia 2016 roku w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce odbyły się Targi Edukacyjno – Zawodowe pod hasłem Przedsiębiorczość drogą do sukcesu.

W Targach wzięło udział ponad dwudziestu wystawców, m.in. pracodawcy, agencje pracy tymczasowej, przedstawiciele szkół wyższych i szkół policealnych, instytucje rynku pracy działające na rzecz młodzieży i osób bezrobotnych. WSWFiT w Białymstoku uczestniczyła w tym wydarzeniu.

Przedsięwzięcie adresowane było do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz instytucji i firm wspomagających ludzi młodych na lokalnym rynku pracy. 

Głównym celem spotkania było zaprezentowanie uczniom oferty edukacyjnej oraz podniesienie świadomości w zakresie podejmowania samodzielnych decyzji.

Z pewnością, targi ułatwią młodzieży podjąć decyzję dotyczącą dalszego wyboru kierunku kształcenia i ścieżki kariery. Były doskonałą okazją dla osób bezrobotnych do nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami i złożenia dokumentów aplikacyjnych na interesujące oferty pracy. 

 

 

Aktualności

2018-01-16

Wykład monograficzny - prof. Władysław Barkow

2018-01-12

SESJA EGZAMINACYJNA SEMESTR ZIMOWY 2017/2018

2018-01-12

II rok - PRAKTYKA HOSPITACYJNA