Polski English
Menu

Targi Edukacyjno-Zawodowe w Hajnówce

Dodano: 19.04.2016 o 09:03
Targi Edukacyjno-Zawodowe w Hajnówce

14 kwietnia 2016 roku w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce odbyły się Targi Edukacyjno – Zawodowe pod hasłem Przedsiębiorczość drogą do sukcesu.

W Targach wzięło udział ponad dwudziestu wystawców, m.in. pracodawcy, agencje pracy tymczasowej, przedstawiciele szkół wyższych i szkół policealnych, instytucje rynku pracy działające na rzecz młodzieży i osób bezrobotnych. WSWFiT w Białymstoku uczestniczyła w tym wydarzeniu.

Przedsięwzięcie adresowane było do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz instytucji i firm wspomagających ludzi młodych na lokalnym rynku pracy. 

Głównym celem spotkania było zaprezentowanie uczniom oferty edukacyjnej oraz podniesienie świadomości w zakresie podejmowania samodzielnych decyzji.

Z pewnością, targi ułatwią młodzieży podjąć decyzję dotyczącą dalszego wyboru kierunku kształcenia i ścieżki kariery. Były doskonałą okazją dla osób bezrobotnych do nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami i złożenia dokumentów aplikacyjnych na interesujące oferty pracy. 

 

 

Aktualności

2022-05-12

Biblioteka

2022-04-29

Uwaga Studenci!

Wielkanoc
2022-04-21

Wielkanoc