Polski English
Menu

Czwartkowy Obiad u Diabetyków w Supraślu

Dodano: 01.12.2016 o 12:25
Czwartkowy Obiad u Diabetyków w Supraślu

Dnia 24 listopada 2016 r. w Centrum Konferencyjno-Bankietowym Knieja w Supraślu odbył się Czwartkowy Obiad u Diabetyków.

Jest to przedsięwzięcie organizowane cyklicznie przez Polskie Stowarzyszeniu Diabetyków, które skupia w swoich szeregach osoby chore na cukrzycę, a także wszystkich tych, którzy chcą działać na rzecz tej szczególnej i wymagającej wsparcia grupy.  Sięgając do tradycji Oświecenia i wzorując się na obiadach króla Stanisława Augusta stowarzyszenie poszukuje nowych, skutecznych form edukacji, integracji i rehabilitacji społecznej oraz promuje zdrową i ekologiczną Podlaską żywność - w połączeniu ze specyficznym mikroklimatem uzdrowiskowym.

W spotkaniu udział wzięli: Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinsp. Daniel Kołnierowicz, Prezes Zarządu Danuta Roszkowska oraz zaproszeni goście.

W tym uroczystym wydarzeniu wzięli udział pracownicy WSWFiT w Białymstoku: Pani Rektor dr Dorota Sokołowska, Pani Magdalena Topolańska oraz Pani Joanna Kiryluk.

Marzenia sie spełniają! Każdy z nas wie, że jedzenie to czysta przyjemność, a równie satysfakcjonujące jak spożywanie jest przygotowywanie posiłków. Wyznaczone osoby mogły sprawdzić się w roli kucharza :) Pani Rektor wzięła udział w przyrządzaniu pysznej potrawy z piersi kurczaka.

Na czwartkowym Obiedzie u Diabetyków była okazja do degustacji świeżo przyrządzonych dań w doborowym towarzystwie.

Zdjęcia w załączniku

 

 

 

 

Aktualności

2022-06-13

Uwaga uczestnicy

2022-06-13

Uwaga Studenci!

2022-05-30

Sesja Egzaminacyjna