Polski English
Menu

KOMUNIKAT

Dodano: 25.03.2020 o 11:34

Prorektor WSWFiT dr Anny Kienig

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

w odpowiedzi na pytania Państwa dotyczące bieżącego funkcjonowania Uczelni informuję, że mimo przedłużenia ograniczenia działania uczelni w Polsce do dnia 10 kwietnia, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nie podjął dotąd decyzji o zmianie organizacji roku akademickiego 2019/2020.
Oznacza to, że wszystkie zajęcia po ich oficjalnym odwieszeniu powinny odbywać się zgodnie z rozkładem i harmonogramem roku akademickiego. Dotyczy to także:
1. obozów na II roku studiów I stopnia oraz na studiach II stopnia (I i II rok mgr)- będziemy Państwa informować na bieżąco, jeżeli pojawią się nowe okoliczności.
2. praktyk w szkołach - ich realizacja zależna będzie od organizacji pracy tych placówek. W chwili obecnej trudno jest przewidzieć, kiedy szkoły wrócą do normalnych zajęć.
3. sesji egzaminacyjnej w semestrze letnim (terminów zaliczeń i egzaminów)
Przypominam, iż na bieżąco, zgodnie z rozkładem zajęć, otrzymujecie Państwo materiały do samodzielnego opracowania. Zwracam uwagę na to, że przekazujemy głównie materiały z przedmiotów teoretycznych. Przedmioty praktyczne będą realizowane po odwieszeniu pracy uczelni. Oznacza to, że będziecie Państwo musieli samodzielnie przygotowywać się do zaliczeń i egzaminów z poszczególnych przedmiotów na podstawie otrzymanych materiałów! Zwrócę się z apelem do wszystkich wykładowców, aby ze swojej strony pomogli Państwu właściwie przygotować się do sesji egzaminacyjnej.

Prośba do seminarzystów:
1. III rok studiów I stopnia i II rok studiów II stopnia: proszę wykorzystać ten czas na pisanie prac licencjackich i magisterskich!
2. I rok II stopnia: proszę o kontakt z promotorami!

Znajdujemy się w nowej sytuacji, która wymaga od nas wszystkich elastyczności i szybkiego reagowania, ale też rozwagi i spokoju.
Mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja wróci do normy i spotkamy się na Uczelni.

Aktualności

2022-06-13

Uwaga uczestnicy

2022-06-13

Uwaga Studenci!

2022-05-30

Sesja Egzaminacyjna