Polski English
Menu

Zostań ratownikiem wodnym. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie!

Dodano: 12.04.2022 o 13:41
Zostań ratownikiem wodnym. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie!

Okazja do zdobycia uprawnień oraz pracy w charakterze ratownika wodnego. BOSiR opłaca szkolenie i zapewnia pracę na miejskich obiektach sportowo-rekreacyjnych.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Białostockim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprasza osoby, które szukają zatrudnienia. Organizowany jest kompleksowy kurs, dzięki któremu można zdobyć uprawnienia, niezbędne do wykonywania pracy jako ratownik wodny:

  • ratownika wodnego WOPR,
  • sternika motorowodnego,
  • kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie obędzie się w obiektach BOSiR w terminie 25 kwietnia - 30 maja 2022 r.:

  • zajęcia praktyczne – na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej 4 w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.30,
  • zajęcia teoretyczne – w sali konferencyjnej na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej 4 oraz dodatkowe praktyczne w Ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” w wyznaczone weekendy.

Koszt udziału w kursie, dzięki któremu można uzyskać wszystkie trzy wyżej wymienione uprawnienia wynosi 3000 zł. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich w dobrej kondycji fizycznej. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prosimy o kontakt z Białostockim WOPR pod nr. tel.: 604 278 593, biuro@wopr-podlaskie.pl 

Co istotne dla sześciu osób, które ukończą szkolenie z wynikiem pozytywnym, a następnie podejmą pracę w BOSiR jako ratownik przez minimum rok, kurs jest darmowy. W tej sprawie należy się kontaktować z Kierownikiem Zespołu Pływalni BOSiR: maciejs@bosir.bialystok.pl.

Aktualności

2022-06-13

Uwaga uczestnicy

2022-06-13

Uwaga Studenci!

2022-05-30

Sesja Egzaminacyjna